Засідання учнівського самоврядування

K9AMzGFrjPg

На черговому засіданні шкільного самоврядування « Сузір’я майбутнього»,  що відбулося 30.01.17 р ., було обговорено декілька головних питань. Лідери класів вели дискусії стосовно організації та проведення свята «Чарівна пара 2017», визначаючи план проведення заходу. Було вирішено питання стосовно шкільної газети , що не могло не порадувати учнів. Адже тепер кожен може залучитися до обговорення тем, які будуть висвітлюватись у газеті.

Наступним стало питання про організацію діяльності планет школи «Сузір’я майбутнього». Було зачитано основні завдання лідерів планет на 2017 рік та план проведення рейдів перевірки учнівської форми, шкільних меблів та озеленення класів.

TsiK3rc50_gElwlILpq84k koa6LVFDJUQsoDOPJye-SY K9AMzGFrjPg