Завдяки інтерактивним урокам та контролю вчителя, діти поринають в процес вивчення матеріалу швидко

изображение_viber_2020-04-07_19-44-41

Діти сьогодні зростають у цифровому світі і для них цілком природним є цифрове середовище, яке вони використовують для отримання та обміну інформацією. Для них не є проблемою навчатися онлайн дистанційно, навпаки -це нова цікава пригода для дитини. Для дистанційного навчання, яке триває четвертий тиждень, учителі – словесники обирають різні платформи: “На урок”, ” Мій клас”. За темами уроків підбирають матеріал із завданнями, презентаціями, відео матеріалами. Усі вчителі проводять відеоуроки. Також учням пропонуємо виконувати творчі завдання, а саме: малювати ілюстрації до творів, створювати обкладинку збірки, продумувати журналістські запитання до героїв твору. Такі завдання дають змогу проявити творче мислення дитини.

Звіт кафедри української мови та літератури