Зелена хвиля

На передодні учні 8-Б класу, учасники учнівського лісництва «Зелена хвиля», разом із керівником, вчителем біології М.А. Демченковою,  прийняли участь у роботі  обласної учнівської конференції «Учнівські лісництва – ефективна форма еколого-натуралістичної освіти, трудового виховання та допрофесійної підготовки учнівської молоді», яка проводилась на базі Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Конференція була відкрита вступним словом до учасників ректором університету С.М. Ніколаєнко. Учні з цікавістю прослухали виступи учасників обласних лісництв про перспективні дослідження із селекції рослин, пошук оптимальних шляхів поводження з твердими побутовими відходами в лісовій зоні та інші.
По закінченню конференції юні лісники отримали пам’ятні листівки та сертифікати учасників. А ще на них чекав сюрприз – екскурсії до Музею лісових звірів та птахів імені професора О.О. Салганського та ботанічного саду Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Зелена хвиля