Життя, віддане за правду і народ

До 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола працівники Бібліотеки міста Буча та Центральний будинок культури організували зустріч учнів 10 – Б, 9 –А та 8 – Д класів НВК «СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.» №4 з Василем Михайловичем Кравченком, однопартійцем, однонодумцем, поплічником і другом В’ячеслава Максимовича. Василь Михайлович поділився з дітьми та вчителями спогадами про Народний рух та В. Чорновола, розповів про те, як разом боролися за незалежність України, а в подальшому – за побудову незалежної Української держави. Вразило учнів і те, що В.М. Кравченко раніше працював у школі №4, а також те, що саме там було організовано Бучанський осередок Народного руху.

Спілкування з очевидцем подій, людиною, що особисто знала В’ячеслава Чорновола, вразило дітей і переконало, що сучасна історія – це дійсно цікаво!!!

Народний рух