Змагання Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму

В Полтаві пройшли змагання Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, відкриті змагання Полтавської області. Змагання проводяться вдруге та вже набули неабиякої популярності – до Полтави прибули 18 команд з 11 регіонів України, 121 учасник. (До 2015 року ці змагання проводилися щорічно в Донецьку.) Варто відзначити, що серед учасників виявилося більше дівчат – 61 – аніж хлопців – 60.
На відкритті учасників привітали директор департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Харченко О.В., директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Неділько С.В., директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісар С.В.
Змагання на дистанції «Смуга перешкод (особисто-командні змагання)» проходили в фізкультурно-спортивному комплексі с. Розсошенці.
Змагались спортсмени на висоті 12 метрів. Досвіду роботи на такій висоті у наших дебютантів не було і тому головна задача була перебороти страх висоти та фінішувати. Результат на дистанції показав 11 місце.
Наступного дня змагання на дистанції «Смуга перешкод (командні змагання)» проходили у загальноосвітній школі І-ІІ ступеню №15 м. Полтава.
Переможцем тут стала команда ДЮСШ смт. Талалаївка Чернігівської області. Це єдина ДЮСШ в Україні яка відкрила відділення «Спортивного туризму» і постійно є в трійці лідерів. Нашим дебютантам цього разу складного не було ні чого, тому що зал в якому відбувався другий день змагань мав технічне оснащення подібне нашому. Результат був 4 місце.
У загальнокомандному заліку по сумі двох дистанцій Київська область отримала 7 місце.
Команду Київської області на Кубку України представила збірна команда у складі вихованців гуртків Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (тренер Нестеренко Є.В.) та стг “TUR-м@нія”
Бучанської загальноосвітньої школи № 4 (Чорнокожа Антон 9-Б клас, Зуєва Катерина, Усенко Олексій, Рубан Марія 8-А клас, Гутніченко Вікторія, 8-Г клас).
Маємо велику насолоду від того що наш шкільний спортивно-туристичний гурток “TUR-м@нія” увійшов в збірну Київської області і показав результат 4 місце, командній дистанції Кубку Україні.
Надіємось що наш шкільний гурток попаде під програму «2017 рік розвитку освіти», і тоді зможемо більш якісно обладнати зал і збільшити кількість дітей на гуртку.
27-28.03.2017 р. Відбудуться Відкриті навчально-тренувальні збори зі спортивного туризму учнівської молоді Київщини. На базі Бучанської загальноосвітньої школи № 4