Змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді Бучанської ОТГ

70832411_530197097741685_7975248360179236864_n

Цього вівторка 24.09 відбулися міські змагання зі спортивного туризму, серед учнівської молоді Бучанської ОТГ. Організував та провів змагання Бучанський центр позашкільної роботи. Представниками нашого НВК були: Дзецина Нікіта, Черчелюк Сергій, Рубан Марія, Рубан Олександр, Усенко Олексій, Васянович Таня, Ридзанич Ренат, Блонський Дмитро, Грабовська Анна, Базанова Оля, Кухельна Саша, Іщук Єгор, Панич Остап.

В програму змагань були включені три види випробувань: техніка пішохідного туризму – командна дистанція І класу «Смуга перешкод», техніка велосипедного туризму – комбінована дистанція І класу з елементами «Фігурного водіння велосипеду», «Тріалу», «Велокросу» та техніка водного туризму – командна дистанція І класу «Ралі».

Наша команда отримала такі результати: В’язання вузлів – 1 місце; Встановлення намета – 1 місце. Спортивна програма: Техніка пішохідного туризму 1 місце; Техніка водного туризму 2 місце; Техніка велосипедного туризму 6 місце. В загальному заліку наша школа з гордістю посіла 2 місце! Не вистачило нашій команді одного балу для перемоги.

Підготувала матеріал до  статті Гарабовська Анна