Змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді Бучанської ОТГ

Цього вівторка 24.09 відбулися міські змагання зі спортивного туризму, серед учнівської молоді Бучанської ОТГ. Організував та провів змагання Бучанський центр позашкільної роботи. Представниками нашого НВК були: Дзецина Нікіта, Черчелюк Сергій, Рубан Марія, Рубан Олександр, Усенко Олексій, Васянович Таня, Ридзанич Ренат, Блонський Дмитро, Грабовська Анна, Базанова Оля, Кухельна Саша, Іщук Єгор, Панич Остап.

В програму змагань були включені три види випробувань: техніка пішохідного туризму – командна дистанція І класу «Смуга перешкод», техніка велосипедного туризму – комбінована дистанція І класу з елементами «Фігурного водіння велосипеду», «Тріалу», «Велокросу» та техніка водного туризму – командна дистанція І класу «Ралі».

Наша команда отримала такі результати: В’язання вузлів – 1 місце; Встановлення намета – 1 місце. Спортивна програма: Техніка пішохідного туризму 1 місце; Техніка водного туризму 2 місце; Техніка велосипедного туризму 6 місце. В загальному заліку наша школа з гордістю посіла 2 місце! Не вистачило нашій команді одного балу для перемоги.

Підготувала матеріал до  статті Гарабовська Анна