«Знай. Люби. Бережи.»

Сьогодні учні 6-А та 6-Г класів демонстрували свої знання, кмітливість та ерудицію, беручи участь у конкурсах біологічної вікторини «Ми і світ природи»
Основною метою проведення заходу було підвищити інтерес до біології, розвивати спостережливість, почуття гумору, уміння швидко й нестандартно мислити; стимулювати активну пізнавальну діяльність учнів; формувати вміння швидко знаходити відповіді на ігрові завдання; розвивати вміння учнів застосовувати знання на практиці; заохочувати учнів до вивчення предметів природничого циклу; виховувати повагу до суперника, витримку, наполегливість, упевненість у собі, у своїх знаннях.

Біологічна гра супроводжувалась презентацією, яка висвітлювала завдання й відповіді конкурсу. За підрахунком набраних балів переможцем стала команда 6-Г класу, команда 6-А класу отримала Грамоту за активну участь у змаганні. За одностайним рішенням журі звання «Біолог-інтелектуал» учень 6-Г класу Ткаченко Гліб.

«Знай. Люби. Бережи.»