Знайомство 1-Ж класу із «Морською казкою»

Так склалося, що в Україні слово «океанаріум» асоціюється у першу чергу з численними дельфінаріями, що виникають повсюдно. Але що ж таке океанаріум насправді? У першу чергу, це – музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети. Саме таким і є  київський океанаріум «Морська казка», який відчинив свої гостинні двері учням 1-Ж класу!

Відразу на вході школярів зустрів  гроза морів – легендарний корсар, який  гостинно запросив учнів до перезляду залів музею.

Яких тільки підводних жителів не побачили діти: різнокольорові риби, корали, черепахи, медузи, акули. Цілі підводні ліси створюють враження казки. І все воно живе, рухається, зайняте своїм життям. А найцікавіше – це тунель під водою. Над головами дітей пропливали черепахи, акули, риби.

У «Морській казці» кожен школярик зміг поринути у атмосферу магічного оточення підводного світу. Діти були задоволеними та щасливими, що змогли на власні очі побачити такий багатий підводний світ “Морської казки”.

Морська казка