Зоопарк «ХІІ місяців» в с. Демидів

Сьогодні 1-Е клас відвідав приватний зоопарк «ХІІ місяців» в с. Демидів.
Наше знайомство почалося з алеї вовків. Потім ми побачили кабанів, волів, антилоп, верблюдів, коней. В павільйоні з приматами всі одразу стали дуже веселими. Без жодного страху діти піднялися на місток над відпочиваючими левами і були дуже здивовані, коли побачили білого тигра. Діти з великим задоволенням годували жирафів спеціальним кормом.На бабусиному подвір’ї байдужих дітей не було, адже вони годували, гладили, скакали, сміялися зі свійськими тваринами.
Можна ще багато написати, але радимо самим поїхати та подивитися на цей куточок живої природи.
Цікава розповідь екскурсовода, гарна погода та весела компанія однокласників надовго запам’ятається кожному. Це місце дуже сподобалося нашим дітям.

Зоопарк