Зустріч із бучанською поетесою

Уроки літератури рідного краю проходять значно цікавіше та запам’ятовуються, якщо діти не лише читають поезії тих, хто живе поруч, а й мають змогу поспілкуватися з поетом, запитати про те, що цікавить. Такі уроки проводить і Рудницька О.А.

17 березня до нашої школи завітала відома бучанська поетеса, член Національної спілки письменників України, лауреат міжнародних поетичних конкурсів Юлія Миколаївна Бережко-Камінська, котра читала вірші, розповідала цікавинки зі свого життя учням 5-А та 7-Д класів, а потім завітала й до 10-А класу. Ось враження старшокласників про цю зустріч: «Класна кімната була заповнена вщент – послухати відому землячку прийшов також 9-А клас. Юлія виявилася тендітною жінкою невисокого зросту, постійно посміхалася й спілкувалася зі старшокласниками з особливим ентузіазмом. Ми відповідали їй тим самим, захоплено слухаючи вірші в авторському виконанні. Коли починали звучати поетичні рядки, у класі запановувала мертва тиша. Кожен насолоджувався цією приємною атмосферою спілкування з дорослою людиною, що вже багато досягла й мала що розказати. Юлія Бережко-Камінська ділилася з нами тими відчуттями, які викликали в неї непереборне бажання писати. Приємною несподіванкою було те, що дочка письменниці вчиться в нашій школі в 7-Д класі. Вона також сиділа за першою партою й навіть зачитала нам один із маминих віршів. Пащенко Дмитро та Аліна Рудницька також читали поезії Юлії. Загалом, зустріч із прославленою землячкою сподобалася всім без винятку. На жаль, тепле знайомство скоро було обірване шкільним дзвінком, проте за такий короткий час ми встигли впевнитися, що наша Київщина дійсно багата на літературні таланти, визнані не тільки в Україні, але й на світовому рівні. Сподіваємося, що зустрічі з відомими земляками відбуватимуться і надалі».

Зустріч із бучанською поетесою