Зустріч з наставниками воєнного табору «Азовець»

14.11.2017 року в актовій залі НВК відбулася зустріч учнів 8-В, 9-А, 9-В класів, з ініціативи учителя історії Ситник Г.М., з наставниками воєнного табору «Азовець».

Зустріч розпочалася з невеличкої розповіді підполковника О.О. Слюсарчука. Він розповідав про воєнні навчання, які відбуваються на полігоні, а також про свою участь у бойових операціях під Горлівкою. Незабаром до нас приєдналися інші військові: Ігор Третьяк  («Голд») – виконуючий обов`язки голови юнацького корпусу, Сергій Кантор («Донбас») служить в Національній гвардії в Гостомелі, Володимир Коротя («Повстанець») – член ветеранського братства, член ради Ірпінської спілки учасників АТО.

Учням показали фільм про табори, які розташовані в Харкові, Києві та інших містах України. «Азовець» – це легендарний військово-патріотичний табір, призначений для воєнної підготовки дітей та молоді.

Національно-патріотичний центр було створено за ініціативою першого командира полку «АЗОВ», народного депутата України Андрія Білецького. Центри розташовані майже по всій Україні. Наразі центр національно-патріотичного виховання молоді «Азовець» проводить літній, осінній та весняний табір, вишкіли вихідного дня, заняття та польові збори з предмету «Захист Вітчизни», різноманітні спортивні змагання та підготовку учнів до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Починаючи з 2015 року, «Азовець» випустив більше 1000 юних патріотів. У центрі

«АЗОВ» навчання проходить під суворим наглядом: щоденні тренування на розвиток воєнної тактики та фізичної сили, лекції з історії України та польової медицини.

Кожен із невеликих аспектів виховання були продемонстровані у вигляді майстер-класу, наприклад: надання першої медичної допомоги та розбір зброї.

Наприкінці заходу учні та організатори зробили колективний знімок з прапором «Азовець», а задля більшої теплоти прийому старшокласники приготували смаколики гостям.

Усі учасники зустрічі залишились задоволені й чекають нових зустрічей.

Лісовська Анастасія, 9-А клас

Зустріч з наставниками воєнного табору «Азовець»