Зустріч з поетами

SAM_2186

«Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик душі».

Ліна Костенко

Благодатна й щедра на таланти наша рідна Україна. Сьогодні в актовій залі НВК з ініціативи головного редактора газети «Бучанські новини», в.о. головного редактора газети «Літературна Україна», радника голови Національної спілки письменників України, письменника, журналіста Сергія Володимировича Куліди  відбулася творча зустріч учнів 9-11 класів з митцями поетичного слова: Богданою Гайворонською (секретар НСПУ по роботі з молодими, письменниця), Олександром Богдановичем Гордоном (заступник голови НСПУ, поет-перекладач) та Юлією Бережко-Камінською (член НСПУ та Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України», головний редактор газети «Ірпінський вісник», письменниця і журналіст).

Учні з цікавістю слухали вірші та змогли зануритися у світ мистецтва.

Безсумнівно, зустріч з поетами залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів поетів.

Чекаємо на наступну зустріч!

Зустріч з поетами