Зустріч з працівниками правоохоронних органів

08 грудня 2016 року в рамках Всеукраїнського тижня права в школі відбулася зустріч дітей з працівниками правоохоронних органів. Під час даного заходу були охоплені учні молодшої, середньої та старшої ланок.

На початку зустрічі майор поліції відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності в Київській області Олена Михайлівна Дорога зазначила правові аспекти питання злочинності серед неповнолітніх, а саме дрібні крадіжки.

Інспектори з ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції Дідківський Євгеній Вікторович та Ліхіцька Анастасія Юріївна у доступній для дітей формі донесли інформацію про недопущення порушень поведінки в громадських місцях, небезпечність використання пітард.

Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно ретельно подумати про своє майбутнє і своїх близьких.

Зустріч з працівниками правоохоронних органів