Зустріч з представниками НАУ

DSCN2205

28 лютого в актовій залі школи викладачами Національного авіаційного університету була проведена профорієнтаційна робота з учнями 10-11-х класів.

Співробітники університету ознайомили учнів із діяльністю вишу, його історією і сьогоденням, особливостями навчання, умовами вступу в 2017 році та роздали інформаційно-рекламні матеріали.

Також відповіли на поставлені запитання, що цікавили учнів,  а саме:  особливості навчання в університеті за кредитно-модульною системою, друга вища освіта, англомовний проект, організація дозвілля студентів та надали вичерпні відповіді.

DSCN2203DSCN2198 DSCN2200DSCN2202 DSCN2205