Звіт декади музичного мистецтва та художньої культури

З 21 по 30 грудня у нашій школі тривала декада музичного мистецтва та художньої культури. Цьогорічна декада відзначилася проведенням виховних заходів і тематичних виставок. Скільки всього цікавого розмістили вчителі та учні на предметному стенді «Калейдоскоп мистецтв»! Кросворди і загадки з інформацією про відомих композиторів і виконавців, музичні інструменти та найвідоміші вокальні та інструментальні твори (Новикова Н.В.). Початок декади був ознаменований відкриттям виставки стінних газет «У світі прекрасного», яку підготували учні 9-11 класів (Новикова Н.В., Щастна Т.В.).

Неабиякою фантазією, самобутністю та яскравими образами відзначалися малюнки, представлені на виставці «Пісенний дивосвіт» (Новикова Н.В., Щастна Т.В.).

У рамках декади відбувся позакласний виховний захід учнів 2-Є класу «Свято осені» (Щастна Т.В.), відкритий урок художньої культури у 9-В класі «Хореографія – вид сценічного мистецтва. Види танцю» (Новикова Н.В.). Незабутньою мистецькою подією для учнів 9-А класу та педагогів школи стало відвідування Київського національного академічного театру оперети. Школярі з неабияким захопленням спостерігали за кумедними пригодами героїв мюзиклу «Труффальдіно з Бергамо» (музика О.Колкера). Стихія карнавалу, стилістика італійської комедії дель арте, яскраві костюми, палке кохання та соковитий гумор – не залишили байждужими жодного глядача! (Новикова Н.В.).

Учням школи сподобалась бібліотечна виставка літератури українських і світових митців у галузі художнього та музичного мистецтва (Мельникович Л.В., Субачева Н.В.).

В останній день предметної декади був підведений підсумок проведених заходів, уроків, виставок.

c47tjvnsz_mhnitzx-yc5e or4hwzjjwvg tjttkusxiho