Звіт про роботу методичної комісії вчителів художньо-естетичних дисциплін

Навчання мистецтву під час карантину триває! Учителі методичної комісії щодня дистанційно консультують учнів щодо виконаних ними творчих завдань (живописних і графічних творів, власних поробок), інформаційних і дослідницьких проектів (порівняльних таблиць, схем, презентацій, повідомлень, рецензій). Доцільно зазначити, що з кожної теми учні отримали різнорівневі завдання та всі необхідні посилання для самостійної роботи. Протягом минулого тижня на освітній платформі «Всеосвіта» були розроблені тести з мистецтва для 6-11 класів. Дана платформа має зручний інструментарій для створення учителем власних тестових завдань, зрозумілий інтерфейс і (що дуже важливо для мистецьких дисциплін) можливість розміщувати у завданнях фото, аудіо або відео фрагменти. Для проходження тестів учням не потрібна спеціальна реєстрація, вони переходять в режим тестування за посиланням. Дана платформа має величезну базу тестів з усіх дисциплін, які є доступними для використання учителями та учнями.
На минулому тижні було створено два відео майстер-класи Новикової Н.В. з тем «Дизайн. Виготовлення підставки для олівців» (6-В клас) та «Технологія створення артбуку» (8-11 класи).
Не забувають учителі мистецьких дисциплін і про самоосвіту, зокрема віддають перевагу вебінарам від «Всеосвіти» та онлайн-курсам від освітньої платформи EdEra.

Кафедра художньо-естетичних дисциплін