4-В відвідав циркову виставу “Кобзов”

На початку канікул учні 4-В класу відвідали феєричну циркову виставу “Кобзов”.
Цирк ” Кобзов” – це ціле місто забави для дітей, щастя, посмішок, радості та дитячих надій.
Цирк – цілий розважальний комплекс, який включає в себе: циркове шоу, кімнату трансформерів, парк динозаврів, а також тераріум.
Вже з перших кроків, при вході до цирку, дітей чекали Дід Мороз і Снігуронька, казкові персонажі та різні дитячі забави.
Використання віртуальних декорацій на сцені перенесло глядачів у новорічну казку. Учні були вражені номерами повітряних гімнастів, ілюзіоністів, фокусників і т.д.
Повертаючись додому, школярі в захваті ділилися незабутніми враженнями, вигукуючи: ” Як же класно розпочалися наші канікули”.
Екскурсія залишила позитивний настрій та незабутні враження, додала сил та енергії перед стартом другого семестру.

"Кобзов"