Для батьків майбутніх першокласників

Інформація для батьків майбутніх першокласників, що вступають до школи з 01 вересня 2017 року

GDE Помилка: Помилка при завантаженні файлу - При необхідності виключіть перевірку помилок (404:Not Found)

2 Responses to Для батьків майбутніх першокласників

1. Чижевська Анжеліка коментує:

Добрий день, напишіть будь ласка, де можна ознайомитися з інформацією: – списки в якому класі буде вчити дитина з 01 вересня 2017 роки (подали заяву); – ПІБ класного керівника; – чи будуть проводитися збори батьків першокласників і коли; – який вид навчальної форми одягу купувати для першокласників (колір, можливо рекомендації де її можна придбати).

Наперед вдячна,
    Чижевська А.В.

• Кучер Катерина коментує:

Доброго дня!
      Ознайомитися зі списками майбутніх першокласників та зустрітись з класними керівниками Ви зможете наприкінці серпня. Інформація щодо цієї зустрічі буде розміщена на сайті школи.
      Шкільна форма – синього кольору.