Daily Archives: Квітень 15, 2024

Цікавий майстер-клас

Юлія Марценюк, учитель образотворчого мистецтва провела надзвичайно цікавий майстер-клас з розпису футболок. Долучилися і батьки, які забезпечили матеріали, і діти, які завдяки Юлії Григорівні відчули себе справжніми художниками й виготовили ексклюзивні речі!

Посади квітку дбайливими руками – хай розквітне планета разом з нами!

Як добрі господарі, власноруч дбаємо про наше шкільне подвір’я. Гарно оформлене, оточене зеленню і доглянуте шкільне подвір’я виховує у дітей почуття прекрасного, любов до природи і рідного краю, а також покращує настрій, піднімає життєвий тонус, позитивно впливає на здоров’я як дітей, так і дорослих.

З насінини – рослина

У рамках місячника “Екологічна весна”, до Всесвітнього Дня Землі у нашому закладі проходить акція “З насінини – рослина”. Метою акції є виховання працелюбності, почуття краси, любові до рідної землі, бажання робити довкілля кращим, оберігати природу, розширювати знання учнів про природу і навколишній світ.
Висаджені з любов’ю рослини – це символ відродження і не лише природи, а і душі, та нашого рідного міста… Відновимо Україну разом!

Всеукраїнський проєкт збору книжок “Вільні читають українською!”

Бучанський ліцей №4 долучився до Всеукраїнського проєкту збору книжок “Вільні читають українською!”. Головна мета Всеукраїнського проєкту – наповнити бібліотеки, бібліотечні куточки та книжкові полиці в областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.
Проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.
Книги, які вдалося зібрати нашим учням відправлені у Харківську область. Дякуємо усім, хто долучився до реалізації проєкту!