Daily Archives: Квітень 16, 2024

Тренінг «Право на повагу»

Всеукраїнською благодійною організацією «АСЕТ» в рамках проведення інформаційно-просвітницького курсу «Університет здорової молоді»

з учнями  8-х класів нашого ліцею фахівцями благодійної організації проведені тренінги «Право на повагу»

• Виховання ціннісного ставлення до власного здоров’я та особистості.
  • Розвиток самоповаги (зокрема в розрізі піклування про фізичне здоров’я).
  • Розвиток навичок, які допоможуть уникнути негативному впливу однолітків та ЗМІ.

Мотивація до ЗСЖ; профілактика куріння, вживання алкогольних напоїв і наркотичних речовин, профілактика ВІЛ/СНІДу.

Друзі Патрона у нашому ліцеї

Дуже шкода, але в наш час тема вибухонебезпечних предметів набула особливої актуальності. Вкрай важливо донести до дітей інформацію з цього питання. Учні повинні знати правила безпечної поведінки при зустрічі з вибухонебезпечними залишками війни (ВЗВ), незважаючи на їх географію проживання.

Сьогодні для учнів 8-х, 10-х класів громадською ініціативою “Друзі Паторона” проведене заняття з мінної безпеки. Старшокласники дізналися, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та яких правил безпечної поведінки необхідно дотримувась, якщо побачив міну чи боєприпас.
Безпечного і безвибухового нам усім життя!

Екскурсія дошкільнят до ліцею

Теплого квітневого дня відбулася довгоочікувана екскурсія вихованців старшої групи ДНЗ «Сонячний» до нашого ліцею.
Малят та вихователів гостинно зустріли директор Алла Миколаївна та заступник директора з НВР Лариса Яблонська. Під час екскурсії майбутні першокласники ознайомились з будівлею закладу, побачили просторі класи, ресурсну кімнату, спортивну, актову зали, кабінет директора та бібліотеку.
Дошкільнята з радістю і подивом поринули в атмосферу навчального закладу. Вони побачили, який великий ліцей порівняно з дитячим садочком. Діти розглянули шкільні стенди, мандрували великими, естетично оформленими коридорами, посиділи за партами та відчули себе справжніми учнями.
Проведена екскурсія викликала у вихованців приємні враження, піднесений настрій та ще більше бажання іти до ліцею.

Вітаємо!

05-07.04.2024 проходив відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Президента» в місті Києві з Тхеквондо ВТФ. Біля 600 спортсменів зі всієї країни брали участь у Турнірі .
Вітаємо Вашкевича Гліба, учня 5-А класу із зайнятим 3 місцем у змаганнях.

Цікаві факти про JustSmart

Сьогодні для учнів 10-А та 10-Б класів проведена зустріч з представницею мовної онлайн-школи JustSmart, яка розповіла про навчальні курси в онлайн-форматі з української мови, історії України, математики, програмування, польської мови, підготовка до НМТ.
Старшокласники дізнались про інтерактивну платформу, на якій можна і навчатися, і виконувати домашні завдання, які автоматично перевіряються.