Наша команда в заключному етапі програми «Invention Convention Ukraine»

Наша команда в заключному етапі програми «Invention Convention Ukraine»

Учні нашого НВК разом з Демченковою Мариною Анатоліївною, учителем біології, хімії рік працювали над прєктами для програми «Invention Convention Ukraine». В основі навчальних програм лежить STEMIE-підхід, який виступає за науку, технологію, інженерію та математику, пов’язані з винахідництвом і підприємництвом.

Як воно – бути наставницею юних винахідників?

пппп

«Спочатку було складно, у проєкті хотіла прийняти участь велика кількість дітей. Їм було цікаво – щось новеньке, але коли вже проходили навчальні етапи і потрібно було пропонувати свої рішення, частина учнів перестала відвідувати зустрічі. Варто розуміти: для учнів 5 класу не так легко генерувати рішення, іноді діти соромляться висловлюватися в голос, тож для багатьох – це ще й особиста точка росту.

На зустрічах я показувала презентації про найвідоміші винаходи, що створені зі звичайних речей, постійно говорила про те, що не треба боятись помилок. Дівчата, які працювали над «Скринькою бажань», зосередилися на вирішенні конфліктів. У них збірний клас, тож на початкових етапах, восени були проблеми здружитись, бо одні вже разом 4 роки, а інші тільки прийшли. Тому рішення дівчат було дуже на часі. Учні відчули, що можуть проявляти ініціативу: Влад сам запропонував ідею покращення системи безпеки в школі, почав шукати інформацію, досліджувати, як людина сприймає різні типи й форми повідомлень. До винахідництва залучали й батьків: у Влада мама пробувала допомогти з розробкою додатка на телефон, а в дівчаток батько робив дерев’яну коробку. Проєкт дав можливість побачити, що винахід можна зробити навіть зі звичайних речей і для цього не потрібно бути геніями, достатньо – дивитися ширше й постійно пробувати.»

Знайомтесь, наша команда винахідників

Каніболоцький Владислав

ииии

Сингаєвська Вікторія

 ллл

Шишкіна Ірина

ттт

Із проєктами наших учнів ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням.

«Скринька бажань» https://youtu.be/m91afqpmBgo

лллж

«Покращена система евакуації» https://youtu.be/yT8nsf5sdkQ

чччч