Daily Archives: Квітень 10, 2024

Уроки, які рятують життя

Знайомство дітей з правилами мінної безпеки особливо у такий складний час військового конфлікту є дуже актуальною темою. Учнів треба знайомити з правилами бепеки, правилами користування речами, призначення яких вони не знають.

Сьогодні для учнів 9-Г та 9-Е класів представниками ГО “THE HALO TRUST” Гуманітарне розмінування проведено заняття з мінної безпеки. Школярам розповіли, як діяти, якщо вони натраплять на якісь із вибухонебезпечних предметів, ознайомили з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Наприкінці зустрічі старшокласникам роздали друковані пам’ятки з правилами безпеки під час воєнного стану.

Збережемо первоцвіти

В нашому ліцеї відбувся виступ агітбригади “Первоцвітний батальйон “. Девіз виступу: Ми всі господарі природи, тож збережемо її вроду! Виступ підготували вихованці гуртка ” Юні квітникарі ” з керівником гуртка Світланою Опенько для учнів початкових класів. Під час виступу рлзповіли про пешоцвіти, наголосли, що ці рослини зникають і їх потрібно берегти. Провели гру “Назви квітку-першошвіт ” і переглянули екологічний мультфільм ” Квітка”. Квіти- частина природи, завдання кожної людини- берегти їх, вивчати, спостерігати.