Прийом до закладу

Відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про повну загальну середню освіту”  рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16.03.2021 №155 «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Бучанської міської територіальної громади» та з метою забезпечення доступності здобуття дітьми початкової освіти за Бучанським ліцеєм №4 закріплено певний мікрорайон.

Вулиці: Ворзельська, Вокзальна №101, В’ячеславаЧорновола, Героїв Майдану, Горького, Депутатська (від Яблунського переїзду до Ковельської траси), Енергетиків, Заводська (від Яблунського переїзду до кеінця), Івана Руденка, князя Володимира Великого, Левка Ревуцького, Лермонтова, Миколи Мурашка, Михайла Гориня, Ново-Лермонтова, Нове-Шосе (всі непарні), Нагірна, Островського, Переїздна, Польова,  Северина Наливайка,  Щаслива, Трудова, Тюменцева-Хвилі, Устима Кармелюка.

Провулки: Героїв Майдану,  Заводський, Михайла Гориня, Санаторний, Трудовий.

Бульвар: Богдана Хмельницького №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9.

Набір учнів проводиться на вільні місця відповідно до наповнюваності класів, яку можна перевірити тут.

Деталі щодо прийому до 1 класу 2024/2025 н.р.  тут

Деталі щодо зарахування до 10 класу  2024/2025 н.р. тут