Екскурсія до майстерні художньої кераміки

Напередодні Нового року учні 1-Ж класу відвідали майстерню художньої кераміки та гончарства. Малюки із цікавістю слухали інформацію майстра про найдавнішу професію -гончара. Дізналися, що супутником гончара завжди була і є глина – землиста маса яка у співвідношенні з водою стає пластичним тістом. Після висихання та збереження заданої форми, вона після випалу стає твердішим за камінь. Велика Китайська стіна, Римський акведук та інші епохальні споруди давнини зведені з керамічного каменю – глиняної червоної цегли.
Глина для ліплення – натуральний, екологічно чистий і безпечний матеріал, який можна використовувати для ліплення виробів і фігурок. Ліплення з глини для малюків заняття не тільки цікаве, але і корисне. Вона сприяє розвитку дрібної моторики рук, уяви, творчих і художніх здібностей, відчуття дотику. Із великим задоволенням та охотою школярі взялися до роботи. Які ж чудові сніговики вийшли у першачків!

майстерня художньої кераміки