«У світі книги чарівної»

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди.

Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак дітей. Саме з цією метою для моїх маленьких учнів 1-Ж класу було організовано пізнавально-оглядову екскурсію до шкільної бібліотеки.

Екскурсію провела бібліотекар Любов Василівна, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками. Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомила з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. У дівчаток особливе захоплення викликали казки про принцес та казкових фей, а хлопчиків захопили книги про автомобілі та пригоди.

Весело та радісно провели годину в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати маленькими читачами. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від першокласників.

шкільна бібліотека