З Новим Роком, рідна школо!

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших свят. Це одне з найбільш таємничих, урочистих і родинних свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. А поринути у казку завжди допоможе школа, яка огорне вас любов’ю, наче сімейне вогнище.

Протягом усього останнього тижня навчання учні Бучанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 були  свідками того, як твориться казка. Кожен клас отримав море задоволення, а дорослі  раділи від посмішок дітей. Все це стало можливим завдяки нашому шкільному театру «Овація»,  в який входять учні середньої та старшої ланки.

Кожен вніс у дійство щось нове та незабутнє, зробив виступ чарівним. Неймовірно святковий настрій учням 1-6-х класів подарували Лісовик, Кікімора, козаки, Водяник, Страшко, головний режисер та його помічники. Старшокласники ж спостерігали за новорічними пригодами Кікімори та її сестри, до рук яких потрапила чарівна квіточка від феї. А вчителем, наставником та другом була для театралів Ковалик Інна Михайлівна, яка керувала процесом, не забуваючи про кожен клас, кожного учня, що відвідав свято.

За тиждень чотирнадцять (!) разів приходив до дітей різних паралелей Дід Мороз та Снігуронька, 14 разів умикалися таємничі вогники ялинки, 42 рази актова зала кружляла хороводом, сотні разів чула оплески та тисячі разів веселий дитячий сміх.

Море цікавих конкурсів, запальних пісень, дискотека для старшокласників, атмосфера свята та  вогники, що сповіщають прихід свята – це все стало  незабутніми моментами у пам’яті кожного з нас.

Особливо хочеться висловити подяку тим, хто подарував усім дітям солодкі подаруночки, зробивши їх ще щасливіше.

Ми ще довго будемо пам’ятати ці дивовижні дні, сміх дітвори та захват дорослих. До речі, не варто забувати й про підготовку учнів до свята – більшість класів порадували Діда Мороза, Снігуроньку та усіх присутніх неймовірними номерами – пісні, танці, акробатика, сценки та просто чудові віршовані побажання до новорічних свят залишили тільки приємні враження. Сподіваємося, наші учні не перестануть дивувати новими ідеями, будуть дарувати радість та принесуть у школу добро. А вчителі, як завжди, дадуть слушну пораду, підтримають і візьмуть участь у створенні казки.

Якщо Ваші спогади про свято є такими же яскравими, залишіть коментарі, а ще, надсилайте нам фото для поповнення нашого чудового альбому – «Новий рік – 2016»

Новий рік - 2016