1-Г клас відвідав “Експериментаніум”

15 лютого учні 1 -Г класу відвідали Музей популярної науки і техніки “Експериментаніум”. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен школярик зміг відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Може, мрієш посидіти за кермом справжньої пожежної машини, «розібрати» макет людини «на запчастини»

На декілька годин цей інтерактивний музей став для школярів осередком захоплення та щастя. Адже де ще можна побачити різні винаходи, загадки, пожежну машину, магніти, чорну діру? І не просто побачити, а скрізь можна залізти, все-все покрутити та понатискати!

Експериментаніум