1-Г клас відвідав хлібозавод «Кулиничі»

Ось і настав час нашим  першокласникам   відвідати першу шкільну екскурсію – на хлібозавод «Кулиничі».  Школярі з нетерпінням чекали цього дня, адже подорожувати зі шкільною родиною дуже цікаво. Як виявилось, чекали недарма, адже на хлібозаводі нас зустрів привітний екскурсовод, який відкрив нам усі таємниці виробництва.  Почалась подорож  хлібозаводом з того, що учні одягнули спеціальний одяг, аби крокувати залами, в яких народжується хліб. Під час екскурсії учні познайомилися з процесом замішування та випікання хліба, охолодженням та пакуванням його. Після оглядової екскурсії залами виробництва, першокласники відвідали казкову кімнату, де переглянули цікавий ролик, з якого більше детально дізнались про організацію виробництва на  хлібозаводі та важливість кожного його етапу.

Крім того, першокласники самі побували у ролі пекарів! Діти власноруч виготовили рогалики, якими потім ласували із чаєм. Наостанок, кожен гість отримав подарунок від хлібозаводу.

"Кулиничі"