1-Г клас відвідав “Кідландію”

«Кідландія» – це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею.  У Кідландії діти – головні.

Кідландія є найбільшим в Україні інтерактивним розважальним парком. Тут діти можуть знайомитися з різними професіями, заробляти ігрові гроші, витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичувати на банківському рахунку. Маленькі громадяни Кідландії  мали змогу у цікавій для них та легкій для сприйняття формі дізнатися про те, як працює економіка в дорослому світі, зрозуміти цінність праці та навчитися відповідально ставитись до грошей.

50 ігрових станцій Кідландії – від пожежної частини до школи мистецтв, від школи піци до салону краси, – більш ніж 100 професій – від лікаря до пілота, від фотооператора до автогонщика. Таке розмаїття допомогло школярам  розширити світогляд, розкрити свій талант, а можливо – знайти свій майбутній фах та улюблену справу.

Кідландія