1-Ж клас відвідав “Історико-етнографічний музей “Українське село””

Осінь ще продовжує балувати наших школярів теплими сонячними днями. І саме цими погожими днями скористалися учні 1-Ж класу. Разом з класним керівником Бондаренко Світланою Андріївною діти відвідали етнографічний музей «Українське село».  Досить затишний церковно-етнографічний комплекс із цікавими спорудами та інтер’єром в українському національному стилі. Територія представлена як музей під відкритим небом, який складається з  історико-етнографічних областей: Середня Наддніпрянщина, Слобожанщина, Полісся, Поділля, Південь, Карпати . Кожна область представлена своїми особливостями житла, інтер’єру та побуту.

На території музею учні також побачили і  інші споруди: дзвіницю, грот, альтанки, парафіянську школу. Але найбільше задоволення дітлахи отримали від міні-зоопарку. Наприкінці екскурсії завітали до сувенірної крамниці, де  придбали різноманітні вироби народних майстрів.

Українське село

GEDSC DIGITAL CAMERA