1-Ж клас відвідав пожежну частину

Є професії, про які ми  знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника.

Як же насправді відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного місця? До якого поверху може дістати пожежна драбина? Як стати справжнім пожежником? Аби дізнатися відповіді на ці та безліч інших запитань, учні 1-Ж класу разом з класним керівником Бондаренко Світланою Андріївною вирушили на екскурсію до пожежної частини м. Буча.

Робітники частини радо зустріли школярів. На початку екскурсовод познайомив дітей з приміщення чергової частини та з сучасними автомобілями, які при потребі повинні дуже швидко  виїхати на місце пожежі. Завжди у стані повної готовності повинен бути також і  спецодяг, адже тривожний сигнал може пролунати будь-якої хвилини.

Під час спілкування з вогнеборцями діти пригадали основні причини виникнення пожеж та повторили правила пожежної безпеки. А ще переконалися, що професія пожежника є дуже відповідальною, цікавою й героїчною. Адже той, хто рятує життя інших людей, заслуговує найвищої поваги.

Пожежна частина м. Буча

1-Ж клас