2-Д клас відвідав Природничий музей

6 жовтня учні 2-Д класу  відвідали Національний науково-природничий музей НАН України – один з найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільший природничий музей України.

Експозиція музею ілюструє розвиток життя землі від його появи до сучасності, про історію матеріальної культури племен і народів, що заселяли територію України, вона налічує понад 2000 оригінальних експонатів, більшість з яких була знайдена на території України. Музей має 24 зали загальною площею 8 тисяч кв. метрів. Центральне місце в музеї посідає комплекс діорам – ландшафтні експозиції та біогрупи, кількість яких сягає 24. Особлива перевага Палеонтологічного музею в Києві – збори рибних останків палеозойського періоду. У мезозойську еру вся територія України перебувала на дні древнього океану Тетиса. Тому територія країни не може похвалитися достатком останків динозаврів, зате за кількістю рибних скелетів їй немає рівних у всій Європі!

Діти були вражені творінням стародавніх кроманьйонців – будовою з кісток мамонта – знайдену в Межирічі і в Мізині, скелетами слона-динотерія, жирафа-херсонотерія, кита-цетотерія, первісного бика-тура і мамонта. Побаченними власноруч експонатами, діти краще зрозуміли та запам”ятали, яким було життя на землі багато сотень років тому.

Природничий музей