5-Б на телебаченні

На вихідних учні 5-Б класу відвідали телеканал НТН. На власні очі побачили як створюється випуск програми «Свідок». Школярі спілкувались із цілим редакційним колективом, що має високий рівень професійної майстерності журналістики. Учні спостерігали за усім технічним процесом випуску новин: обробка інформації, тексту, редагування відео та звуку. Мали змогу і самі приймати участь в цьому цікавому процесі, і озвучили записи повідомлень.

Справжнім сюрпризом стало знайомство з ведучим програми «Свідок» Олександром Бондарчуком. Перш за все він навчив дітей як правильно використовувати соціальні мережі і не потрапити  під вплив небезпечних для дітей сайтів. Також ведучий провів екскурсію студією запису новин, поділився секретами професійної майстерності.

Учні отримали неймовірні враження від екскурсії, а головне зробили висновок, що лише такий злагоджений механізм як  дружна команда творить гарну і корисну справу.

Бажаємо програмі «Свідок» гарних новин і високих рейтингів.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10