План роботи на зимові канікули
Культурно – масова робота | ||||||||
Дата | Назва заходу | Клас | Час проведення | Місце проведення | Відповідальний | |||
28.12 | Пальчиковий театр. Інсценування казки «Коза – дереза» | 2-А | 10.00 | кабінет № 3 | Запорожець Г.В. | |||
28.12 | Виготовлення різдвяних сувенірів | 2-Д | 9.30 | кабінет № 17 | Домащенко Л.А. | |||
28.12 | Майстерня Діда Мороза. Виготовленняноворічних прикрас | 1-Є | 10.00 | ЗОШ № 5 | Фенько Н.О. | |||
29.12 | Майстерня Діда Мороза. Виготовленняноворічних прикрас | 3-В4-А | 11.0010.00 | кабінет № 10кабінет № 14 | Гавриш Т.І.Піддубна Н.М. | |||
30.12 | Засідання клубу «Народний прогностик» | 4-Б | 10.00 | кабінет № 21 | Гуртова Н.В. | |||
04.01 | Розучування щедрівок та колядок | 2-В | 11.00 | кабінет № 21 | Осадча В.П. | |||
04.01 | Виготовлення об’ємних ялинкових прикрас утехніці модульного орігамі | 2-Г | 10.00 | кабінет № 1 | Гаврилюк І.В. | |||
04.01 | Виготовлення святкових листівок до Різдва | 2-Б | 10.00 | кабінет № 19 | Ющенко Л.І. | |||
04.01 | Виготовлення ялинкових прикрас | 4-Г | 11.00 | кабінет № 1 | Калініченко Н.В. | |||
08.01 | Різдвяні вечорниці | 11-А | 11.00 | кабінет № 32 | Глущенко С.В. | |||
09.01 | Зустріч з дитячою письменницею ІриноюЦілик | 1-Б | 11.00 | кабінет № 15 | Самійленко Н.М. | |||
Інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси |
||||||||
28.12 | Конкурс «Краща різдвяна історія» | 6-В | 10.00 | кабінет № 11 | Тумаш В.О. | |||
28.12 | Конкурс новорічних пісень | 2-Є | 10.00 | кабінет № 10 | Волоконська О.А. | |||
28.12 | Вікторина «Загадки Бабусі Зими» | 1-Г | 10.00 | кабінет № 4 | Шабатин С.Ю. | |||
Екскурсійна робота | ||||||||
26.12 | Поїздка в цирк «Кобзов» | 5-Д | 13.00 | цирк «Кобзов», м. Київ | Купка С.М. | |||
26.12 | Поїздка до Київського планетарію | 5-Б | 11.00 | Київський планетарій | Кожем`яко Є.П. | |||
27.12 | Поїздка на хлібзавод «Кулиничі» | 8-А | 13.30 | хлібзавод «Кулиничі»,с. Крушинка | Новикова Н.В. | |||
28.12 | Екскурсія до гончарної майстерні «Сонечко» | 1-В4-В3-Е | 10.00 | гончарна майстерня, місто Буча | Клокун Л.М.Сафронова І.В.Шевченко В.Г. | |||
28.12 | Поїздка до театру опери і балету | 11-Б | 19.00 | театр опери і балету,м. Київ | Топчій А.В. | |||
28.12 | Культпохід до кінотеатру «Акваріус» | 6-А7-Б | 10.00 | кінотеатр «Акваріус»,м. Буча | Чайка М.П.Ємець В.Д. | |||
28.12 | Перегляд вистави «Снігова королева» в ТЮГ | 5-А | 11.00 | ТЮГ, м. Київ | Жучкова В.М. | |||
28.12 | Екскурсія до пожежної частини | 1-Д | 10.00 | пожежна частина,м. Буча | Зубаха А.П. | |||
29.12 | Екскурсія до гончарної майстерні «Сонечко» | 1-А5-В4-Е | 10.00 | гончарна майстерня, місто Буча | Макарова І.М.Старовойтова Л.В.Кучер К.А. | |||
29.12 | Екскурсія на кондитерську фабрику «Деліція» | 3-Г | 9.30 | кондитерська фабрика «Деліція», м. Буча | Стужук І.А. | |||
29.12 | Перегляд вистави «Кайдашева сім`я» в театрі імені І.Я. Франка | 10-А | 19.00 | театр імені І.Я. Франка, м. Київ | Писько І.В. | |||
30.12 | Екскурсія до гончарної майстерні «Сонечко» | 3-Д4-Д5-Е | 10.00 | гончарна майстерня, місто Буча | Нудьга С.В.Замостян Н.М.Воронюк Л.Р. | |||
30.12 | Поїздка в музей мініатюр Миколи Сядристого | 7-А | 9.00 | музей мініатюр, м. Київ | Ситник Г.М. | |||
30.12 | Поїздка в цирк «Кобзов» | 6-Д | 10.00 | цирк «Кобзов», м. Київ | Рудницька О.А. | |||
31.12 | Перегляд вистави «12 місяців» у ТЮГ | 5-Г | 10.00 | ТЮГ, м. Київ | Новак Я.М. | |||
02.01 | Поїздка до міста Львова | 10-Б | 19.00 | місто Львів | Томашко-Підварко О.А. | |||
04.01 | Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас | 3-А | 10.00 | фабрика ялинкових прикрас, смт Клавдієво | Клименко Г.Л. | |||
04.01 | Екскурсія до гончарної майстерні «Сонечко» | 3-Б | 11.00 | гончарна майстерня, місто Буча | Лежень Ю.В. | |||
04.01 | Поїздка до Київського музею воскових фігур | 9-В | 10.00 | Київський музей воскових фігур | Кузьменко Л.В. | |||
04.01 | Культпохід до кінотеатру «Акваріус» | 6-Б | 10.00 | кінотеатр «Акваріус»,м. Буча | Ковалик І.М. | |||
05.01 | Поїздка на хлібзавод «Кулиничі» | 2-Е | 11.00 | хлібзавод «Кулиничі»,с. Крушинка | Оцупок Ю.Ю. | |||
08.01 | Екскурсія на хлібзавод «Кулиничі» | 7-В | 13.00 | хлібзавод «Кулиничі»,с. Крушинка | Кот Н.М. | |||
08.01 | Поїздка на завод «Coca-cola» | 7-Г8-Б | 15.00 | завод «Coca-cola»,с. Велика Димерка | Гончар Т.В.Данюк З.А. | |||
08.01 | Екскурсія до Національного музею «Чорнобиль» | 8-В | 9.00 | музей Чорнобиля,м. Київ | Гуцаленко М.О. | |||
10.01 | Перегляд фільму в кінотеатрі «Акваріус» | 9-Г | 13.00 | кінотеатр «Акваріус»,м. Буча | Спалило О.С. | |||
Гурткова робота |
||||||||
1. Шкільні |
||||||||
28.12 | Заняття гуртка спортивного туризму | 5-11-і | 13.00 | спортивна зала | Карабут О.М. | |||
29.12 | Заняття вокального гуртка «Веселі нотки» | 3-4-і | 10.00 | кабінет № 17 | Сафронова І.В. | |||
29.12 | Гурток музейної справи | 7-11-і | 10.00 | кабінет №8 | Ситник Г.М. | |||
29.12 | Гурток патріотичного виховання «Пам`ять» | 7-11-і | 12.00 | кабінет №8 | Ситник Г.М. | |||
30.12 | Заняття гуртка спортивного туризму | 5-11-і | 13.00 | спортивна зала | Карабут О.М. | |||
04.01 | Заняття гуртка «Журналістика» | 7-11-і | 11.00 | бібліотека | Мельникович Л.В. | |||