План роботи на весняні канікули!
29.03 | Розважально-пізнавальна година «Я і мої друзі» | 8-Д | 10.00 | кабінет №28 | Рудницька О.А. | ||
29.03 | Майстер-клас (створення колажу з фетру) | 4-Г | 10.00 | кабінет №1 | Гаврилюк І.В. | ||
29.03 | Розважально-пізнавальна година «Світ моїх захоплень» | 8-Б | 10.00 | кабінет №27 | Ковалик І.М. | ||
29.03 | Розважально-пізнавальна година «Мій клас – мої друзі» | 8-В | 10.00 | кабінет №7 | Зарицька С.А. | ||
29.03-30.03 | Поїздка до міста Чернівці | 9-Б | 19.00 | місто Чернівці | Ємець В.Д. | ||
30.03 | SmartLab (креативна лабораторія). Тематичний майстер-клас «Великодня писанка» | 1-Д | 10.00 | ЗОШ №5 | Нудьга С.В. | ||
30.03 | Майстер-клас (бісероплетіння) | 4-Б | 11.00 | кабінет №19 | Ющенко Л.І. | ||
30.03 | Майстер-клас (капкейки) | 5-Е | 12.00 | кабінет №29 | Кольцова О.О. | ||
Інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси |
|||||||
26.03 | Шахово-шашковий турнір | 1-Г | 10.00 | кабінет №3 | Стужук І.А. | ||
26.03 | Екологічна вікторина «Веселковими стежками» | 3-Є | 10.00 | кабінет №17 | Фенько Н.О. | ||
26.03 | Конкурс ерудитів «Найрозумніший» | 5-Г | 12.00 | кабінет №22 | Писько І.В. | ||
30.03 | Конкурс ерудитів «Найрозумніший» | 4-А | 11.00 | кабінет №3 | Запорожець Г.В. | ||
Екскурсійна робота |
|||||||
26.03 | Екскурсія до Києво-Печерської лаври | 5-В | 11.00 | місто Київ, Києво-Печерська лавра | Сухоліт Ю.Ю. | ||
26.03 | Екскурсія до міської дитячої бібліотеки | 2-Г | 11.00 | місто Буча, дитяча бібліотека | Кучер К.А. | ||
27.03 | Екскурсія на хлібзавод «Кулиничі» | 1-А | 10.30 | с. Крушинка, хлібзавод «Кулиничі» | Клименко Г.Л. | ||
27.03 | Екскурсія до музею аптеки | 7-В | 9.00 | місто Київ, музей аптеки | Старовойтова Л.В. | ||
27.03 | Поїздка до музею космонавтики | 7-Е7-Б | 9.00 | місто Житомир, музей космонавтики | Ляхімець Н.М. | ||
27.03 | Поїздка в Аквапарк | 10-Б | 10.00 | місто Київ, Аквапарк | Данюк З.А. | ||
28.03 | Прогулянка до Бучанського парку | 3-Е | 11.00 | місто Буча, парк | Лавровська В.А. | ||
28.03 | Екскурсія-квест «Софія Київська» | 6-Б | 11.00 | місто Київ | Чумак І.В. | ||
28.03 | Поїздка до дитячого міста професій «Kids Will» | 5-Д6-Д | 11.00 | місто Київ, дитяче місто професій «Kids Will» | Бовсуновська А.М.Демиденко Я.М. | ||
28.03 | Поїздка до музею космонавтики | 7-А7-Б | 10.00 | місто Житомир, музей космонавтики | Жучкова В.М.Кожем`яко Є.П. | ||
28.03 | Поїздка до Ірпінського краєзнавчого музею | 6-Е | 10.00 | місто Ірпінь, краєзнавчий музей | Кузьменко Л.В. | ||
29.03 | Екскурсія до Бучанського парку | 2-В | 10.30 | місто Буча, парк | Коневська Т.В. | ||
29.03 | Екскурсія до Львівської майстерні шоколаду | 4-Е | 10.00 | місто Київ, майстерня шоколаду | Васьків М.І. | ||
29.03 | Поїздка до музею популярної науки і техніки «Експерементаніум» | 5-А | 10.00 | місто Київ, музей популярної науки і техніки «Експерементаніум» | Гуцаленко М.О. | ||
29.03 | Екскурсія до квест-кімнати | 8-Г | 10.00 | місто Київ, квест-кімната | Трофименко О.В. | ||
29.03 | Перегляд фільму в кінотеатрі «Multiplex Lavina Mall» | 9-В9-Г | 10.00 | місто Київ, кінотеатр «Multiplex Lavina Mall» | Кот Н.М.Гончар Т.В. | ||
29.03 | Екскурсія до Приватбанку | 10-А | 10.00 | місто Буча, Приватбанк | Новикова Н.В. | ||
30.03 | Екскурсія вулицями рідного міста, вивчення пам`яток культури | 3-Д3-Г
3-Ж |
11.00 | місто Буча | Зубаха А.П.Шабатин С.Ю.
Бондаренко С.А. |
||
30.03 | Поїздка на завод «Рошен» | 2-Е | 11.00 | місто Київ, завод «Рошен» | Лосіхіна К.П. | ||
30.03 | Поїздка до Одеси | 3-Б | 7.00 | місто Одеса | Самійленко Н.М. | ||
30.03 | Екскурсія до замку-музею «Радомисль» | 7-Д | 7.00 | місто Радомишль, замок-музей | Купка С.М. | ||
Гурткова робота |
|||||||
25.03 | Заняття гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» | 5-9-і | 15.00-17.00 | кабінет №6 | Дузь-Крятченко К.Є. | ||
26.03 | Заняття гуртка «Фітнес-леді» | 7-8-і | 12.00-13.00 | тренажерна зала | Мазна А.Л. | ||
27.03 | Заняття гуртка військово-патріотичного виховання | 10-11-і | 10.00-11.00 | спортивна зала | Негода О.М. | ||
28.03 | Заняття гуртка «Журналістика» | 7, 9, 11-і | 11.00-12.00 | бібліотека | Мельникович Л.В. | ||
29.03 | Заняття гуртка «Фітнес-леді» | 7-8-і | 12.00-13.00 | тренажерна зала | Мазна А.Л. | ||
29.03 | Заняття гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» | 5-9-і | 9.00-11.00 | кабінет №6 | Дузь-Крятченко К.Є. | ||
29.03 | Заняття гуртка військово-патріотичного виховання | 10-11-і | 10.00-11.00 | спортивна зала | Негода О.М. | ||
31.03 | Заняття гуртка військово-патріотичного виховання | 10-11-і | 10.00-11.00 | спортивна зала | Негода О.М. | ||
01.04 | Заняття гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» | 5-9-і | 15.00-17.00 | кабінет №6 | Дузь-Крятченко К.Є. |