План роботи НВК на осінні канікули
Інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси | ||||||
29.10 | Конкурс «Осінній букет» | 1-Є | 11.30 | кабінет №116 | Калініченко Н.В. | |
29.10 | Конкурс малюнків «Осінь чарівна» | 1-Ж | 11.30 | кабінет №220 | Гудима Л.М. | |
29.10 | Шахово-шашковий турнір | 2-Г
2-Е |
11.00 | кабінет №215
ЗОШ №5 |
Стужук І.А.
Шевченко В.Г. |
|
30.10 | Конкурс малюнків «Осінь-чарівниця» | 1-В | 10.00 | кабінет №213 | Осадча В.П. | |
30.10 | Конкурс загадок, ребусів, кросвордів «Золота осінь» | 1-Д | 11.00 | кабінет №212 | Кириляка К.В. | |
30.10 | Веселі конкурси «Пустунчик» | 2-Ж | 11.00 | кабінет №219 | Сантарська І.П. | |
31.10 | Конкурс малюнків «Барви осені» | 3-Е | 11.00 | кабінет №114 | Лосіхіна К.П. | |
31.10 | Конкурс малюнків «Казкова осінь» | 3-Є | 10.00 | ЗОШ №5 | Новак М.А. | |
01.11 | Конкурс малюнків «Золота осінь» | 1-А | 10.30 | кабінет №114 | Запорожець Г.В. | |
01.11 | Інтелектуальна гра «Хто найкращий?» | 5-Г | 12.00 | кабінет №107 | Карасюк С.В. | |
01.11 | «Осінній вернісаж» – конкурс поробок з природнього матеріалу | 1-Б | 11.00 | кабінет №217 | Ющенко Л.І. | |
02.11 | Конкурс композицій з природніх матеріалів | 4-Е | 10.00 | кабінет №116 | Лавровська В.А. | |
Екскурсійна робота |
||||||
27.10 | Поїздка до музею телебачення | 5-Б | 14.00 | місто Київ, музей телебачення | Коновал М.В. | |
27.10 | Перегляд вистави «Мене прислав доктор Хоу» | 9-Д | 18.00 | місто Київ, ТЮГ | Рудницька О.А. | |
29.10 | Екскурсія до музею «Мамаєва Слобода» | 2-А | 12.30 | місто Київ, музей «Мамаєва Слобода», | Клименко Г.Л. | |
29.10 | Екскурсія до міського парку | 3-А | 12.00 | місто Буча, парк | Піддубна Н.М. | |
29.10 | Поїздка до планетарію | 4-Є | 10.30 | Київський планетарій | Фенько Н.О. | |
30.10 | Поїздка до планетарію | 1-Г
3-В |
10.30
10.00 |
Київський планетарій | Павлух А.О.
Коневська Т.В. |
|
30.10 | Екскурсія до міського парку | 6-Б
7-А 4-Ж |
10.00 | місто Буча, парк | Томашко-Підварко О.А.
Коваленко Ю.М. Бондаренко С.А. |
|
30.10 | Екскурсія до майстерні художньої кераміки «Сонце» | 5-А | 12.00 | місто Буча, майстерня художньої кераміки «Сонце» | Печенюк І.Я. | |
30.10 | Екскурсія до Національного музею історії України | 10-А | 10.00 | місто Київ, музей історії України | Ситник Г.М. | |
31.10 | Поїздка на квест «Політех для всіх» | 7-Г | 10.00 | місто Київ | Невмержицька Ю.М. | |
31.10 | Поїздка до планетарію | 2-Б | 10.00 | Київський планетарій | Лежень Ю.В. | |
01.11 | Екскурсія до майстерні художньої кераміки «Сонце» | 6-А | 9.30 | місто Буча, майстерня художньої кераміки «Сонце» | Гуцаленко М.О. | |
01.11 | Поїздка на квест «Хоррор» | 9-Г | 10.00 | місто Київ | Трофименко О.В. | |
02.11 | Екскурсія до міського парку | 7-В | 10.00 | місто Буча, парк | Глущенко С.В. | |
Гурткова робота | ||||||
Шкільні | ||||||
28.10 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-10-і | 12.20-15.20 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
29.10 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-10-і | 12.00-14.00 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
30.10 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-10-і | 10.00-12.00 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
30.10 | Заняття гуртка технічної творчості | 5-7-і | 10.00 | майстерня | Фалько В.В. | |
01.11 | Заняття гуртка «Спортивний туризм» | 6-10-і | 10.00-12.00 | спортивна зала | Карабут О.М. | |
29.10 | Заняття гуртка «Зелена хвиля» | 8-і | 12.00 | кабінет №305 | Демченкова М.А. | |
30.10 | Заняття гуртка «Журналістика» | 5-9-і | 10.00 | актова зала | Іщук Л.Л. | |
30.10 | Заняття гуртка «Happy English» | 4-і | 10.00 | кабінет № | Коваленко І.М. | |
30.10 | Заняття гуртка «Let`s Learn English» | 5-і | 11.00 | кабінет №303 | Коновал М.В. | |
31.10 | Заняття гуртка музейної справи | 9-10-і | 10.00 | кабінет №106 | Ситник Г.М. | |
31.10 | Заняття гуртка «Авіаційне матеріалознавство. Основи аеродинаміки» | 9-11-і | 10.00 | кабінет №201 | Петруневич В.І. | |
30.10 | Заняття гуртка військово-патріотичного виховання | 10-11-і | 20.00 | тренажерна зала | Негода О.М. | |
01.11 | Заняття гуртка військово-патріотичного виховання | 10-11-і | 20.00 | тренажерна зала | Негода О.М. | |
03.11 | Заняття гуртка військово-патріотичного виховання | 10-11-і | 18.00 | тренажерна зала | Негода О.М. |