Без минулого немає майбутнього

Без минулого немає майбутнього. Саме цей вислів найточніше передає кредо 11-х класів школи №4. Кожен учень, що вже стоїть на порозі дорослого життя знає про культурні та значущі цінності своєї країни. А тому разом з досвідченим та мудрим вчителем  Ситник Галиною Миколаївною 11-ті класи вирушили до Києва. Але не для того, щоб погуляти або відвідати кафе. Учні свідомо відвідали національний музей історії України у Другій світовій війні.

Екскурсовод розповів цікаві та вражаючі факти про війну, яку роль в ній грала Україна. Старшокласники почули багато хорошого та  захоплюючого про подвиги своїх предків. Хтось загадково мовчав, хтось постійно обговорював  та сперечався стосовно певних фактів, а хтось після поїздки повністю переосмислив своє ставлення до  війни.

У кінці екскурсії  учні фотографувалися та ділилися враження, щоб закарбувати цю поїздку в пам`яті  надовго.

mrwb8dsnkty rtpa4ovihyo t3dzrqluvso