Чарівний світ мистецтва

Чи можна вивчити літературу лише на уроках? Звичайно ж, можна! Але значно цікавіше не лише прочитати твір, а й побачити його сценічну версію в хорошому театрі та ще й з друзями.
Гарною традицією є перегляд вистав для учнів та вчителя української мови та літератури Рудницької Олени Анатоліївни, тому впродовж лише 2 місяців учні 11-А вже подивилися 2 вистави в Театрі юного глядача на Липках: ” Лісову пісню” Лесі Українки та “Місто” за романом В. Підмогильного, а 10-Г та 10-А насолоджувалися чудовою грою акторів театру імені І. Франка на виставі “Кайдашева сім’я ” за повістю І. Нечуя-Левицького.
Вистави надзвичайно різні, але всі дуже сподобалися дітям, дозволили ще раз згадати твори та порівняти власні образи, які виникли при прочитанні творів, із тими, які створили актори.
Театр – це дивовижні емоції та враження, тому запрошуємо всіх долучитися до чарівного світу мистецтва!

Чарівний світ мистецтва