Декада початкових класів

Одним із найважливіших завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Найбільш дієвим способом формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення декади початкових класів, яка триватиме у школі з 03 по 14 квітня. Її відкриття відбулося 03 квітня на робочій лінійці, де учнів та всіх присутніх ознайомили з планом її проведення. Навіть самі назви днів декади говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбуватимуться в учнівських колективах.

Пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з планом проведення декади, а учням бажаємо цікавих заходів та приємних вражень.

03 квітня – Відкриття декади. Урочиста лінійка.

04 квітня – День літературного читання. Поетична та читацька палітра.

05 квітня-  День здоров’я і спорту. Із спортом дружити – ніколи не хворіти.

06 квітня – День дружби та творчості. Дарую добре слово друзям.

07 квітня – День музичного та образотворчого мистецтва. Секрети чарівниці Гармонії.

10 квітня – День англійської мови

11 квітня – День математики

12 квітня – День першокласників

13 квітня – День вишиванки та народознавства.

14 квітня – Закриття декади. Лінійка «Овації найкращим!»

Декада початкових класів