Декаду розпочато

Початком декади хімії, біології та екології став виступ агітбригади, яка закликала учнів 5-7 класів зберігати воду. До складу агітбригади увійшли учні 8-А класу, що навчаються за науково-педагогічною технологією «Росток». Вони розповіли учням про природні способи очищення води, звернули увагу на те, що запаси питної води щороку зменшуються, та мотивували учнів до того, щоб кожен із них на побутовому рівні вніс свій внесок у збереження води. У кожному відвіданому класі залишали пам’ятку з практичними порадами.

Учні 10-Б класу розмірковували над роллю вірусів у житті живого, способами захисту від вірусних хвороб, над тим, як вони діють, потрапивши в клітину, і чому їх називають внутрішньоклітинними паразитами. Створювали 3D моделі вірусів. А завтра на таке цікаве заняття очікує 10-А клас.

Це був лише перший день, а попереду в нас багато захоплюючого і цікавого.

Декада хімії, біології та екології