День рідної мови та літератури

Мова – це найбільший скарб народу. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим. В усіх класах до Дня рідної мови та літератури були створені виставки улюблених прочитаних книг. Приємним є те, що діти люблять читати і можуть з радістю переказати прочитане. Але коли на шкільну сцену вийшло 23 юних читці, щоб продемонструвати своє вміння виразного читання під час конкурсу «Світ поезії», це було дуже зворушливо і всі поринули у світ чарівної мелодії художнього слова.  У кожній паралелі визначились переможці, які нагороджені грамотами на Фестивалі Зірок. А завершився цей день Літературною грою серед учнів 3-іх класів. Діти мали змогу перевірити  знання з літературного читання та показати свої вміння. Кожна команда придумала назву та підготувала девіз. А які дотепні відповіді можна було почути!.. Всі були дуже задоволені по закінченню гри.

Конкурс читців

Виставка прочитаних книг