День Соборності та Свободи України

Цьогорічне державне свято  День Соборності  та Свободи України наша школа  відзначила  урочисто та патріотично.  Школярі, щоб підкреслити  значення  свята, одягнулися  у вишивані сорочки, дівчатка – в українських віночках. Важливість цього державного свята підкреслювали синьо-жовті стрічки на одязі.  Діти  намалювали  яскраві газети, приурочені до свята. В актовій залі школи для учнів 5-11 класів пройшли уроки національно-патріотичного спрямування з  української історії, проведені вчителем історії Ситник Галиною Миколаївною. Учні переглянули  відеофільм, в якому показані сторінки історичного минулого України, як відбувався цей важливий момент – День злуки – об’єднання Української Народної республіки та Західноукраїнської республіки в одну державу. В коридорах школи  учні,  взявшись за руки, створили нерозривний символічний ланцюг єдності, співаючи при цьому Гімн України.
Бібліотекарі школи підготували тематичну виставку.
Цей день, 22 січня,  школярі запам’ятають як день важливого державного свята.

День Соборності та Свободи України