День української писемності та мови в 7-мих класах

Щороку, 9 листопада,   починаючи з 1997 року в Україні відзначається День української писемності та мови.  В нашій школі цей день щороку відзначають різними виховними заходами. Так цього року для 7 та 10 класів бібліотекою проведені конкурси знавців української мови. Команди виконували різноманітні завдання: відгадати, що в чорній скринці, завдання «Показуха», де учні на українську пісню  здійснювали театральну постановку. Інтелектуальні,  народознавчі, поетичні завдання показали рівень освіченості, вміння  швидко показати дикторські здібності, промовляючи  скоромовки. Ці завдання для учнів 7 класів виявилися не такими вже й складними, а перемога у 2 бали однією з команд не такою вже й великою.