День відповідальності людини

Цьогоріч українці вперше відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Згідно з Постановою Верховної Ради №5286 від 16 липня 2021року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

Так, у бібліотеці нашого НВК, 7 грудня за круглим столом зібралися учні 9-Д класу, які ознайомилися з біографією та життєвою діяльністю Богдана Гаврилишина та переглянули відеопрезентацію з Положеннями про «Декларацію відповідальності людини». Разом з бібліотекарями діти обговорили і проаналізували пункти Декларації та кожен  мав змогу висловити свою думку відносно Положень Декларації.

Під час обговорення даної тематики учасники дійшли до однієї істини: «Якщо кожна людина з великою відповідальністю буде ставитись до своїх обов’язків, то світ неодмінно стане кращим».

День відповідальності людини