День захисника України в нашій школі

Які асоціації виникають у вас при слові «захисник»? Для жителів школи № 4 – це сила, мудрість, героїзм, безпека та опора.  Якщо сказати одним словом – наші  чоловіки, наші вчителі. Саме на них тримається фундамент рідної школи, який є обрамленням закладу. І сьогодні, 13 жовтня, напередодні Для захисника України, весь педагогічний колектив, шкільне самоврядування та учні привітали найкращих чоловіків – працівників цього дому. Викладачі інформатики, фізкультури, трудового навчання, біології, працівники обслуговуючої праці та просто хороші люди стали гостями сьогоднішнього дійства.

Не буває шкільних заходів без сміху, радості, щирих емоцій. А цього дня чоловіки отримали ще більше вражень, адже дорога до свята розпочалася з квесту. Питання на ерудованість з української літератури, футболу, біології, куховарства, техніки тощо змусили вчителів трішки побігати, проявити себе з кращої сторони і продемонструвати обізнаність у будь-якій справі.

Після цього, опинившись у ролі учнів, педагоги відгадали декілька загадок, а фінішем незабутнього і  веселого дня стало не менш яскраве відео-привітання від усього жіночого педагогічного колективу. Кожен проявив себе у новій сфері, а саме – пісні, що була виконана у стилі реп.

Важко згадувати День захисника України  без усмішки на обличчі. Всі без виключення залишилися задоволені. А для чоловіків це стало гарною мотивацією до нових звершень та подвигів.

Дякуємо кожному, хто став частиною сьогоднішнього дня. Бажаємо, щоб кожен залишався таким же щасливим, як сьогодні наші вчителі та діти. А всім чоловікам України бажаємо здоров’я, незгасимого оптимізму та мирного неба!

День захисника України