Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

0-02-05-7f6f8f396d570dfefd867d5fb951457db6d88d29c4bd359fae979868fe5f8b33_full

15-17 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13) проходить головна подія освітньої галузі України –Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018».
Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

На виставку наш НВК представив 15 робіт креативних та творчих вчителів: Денисової Н.В., Ляхімець Н.М., Клименко Г.Л., Ситнікової Н.О., Трофименко О.В., Щербини Н.І., Яблонської Л.Б., Запорожець Г.В., Коваленко І.М., Новикової Н.В., Старовойтової Л.В., Ємець В.Д., Фалька В.В.

Педагогічний колектив неодноразово бере участь у цій виставці. Так, минулого року наш заклад отримав срібну медаль в номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти», а цього року – золоту медаль в номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу».

Дякуємо учасникам виставки за плідну роботу. Запрошуємо бажаючих відвідати виставку та ознайомитись з авторськими матеріалами.

Сучасні заклади освіти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>