Для воїнів з любов`ю

Напередодні Великодніх свят учні 5-11-х класів та їх батьки готували великодні кошики для воїнів, а саме: паски, писанки, печиво, сік, фрукти, солодощі, консерви, ковбасу, сир, каву, чай. Учні початкових класів виготовляли листівки, обереги, писали листи воїнам-визволителям, малювали малюнки. До свята Великодня надіслали вітання та пасхальні гостинці для випускника школи Сніжка Андрія, який зараз знаходиться в зоні АТО.

Учитель образотворчого мистецтва Щербина Н.І. працювала над проектом “Великодня писанка”. Після втілення її власної ідеї в життя на писанці у стилі малярства ожили і небо, і сонце, і вода з рибами, і засіяне поле, і золотоверха церква – усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі. Люди, що збираються на свято до церкви на цій писанці, тримають власні писанки в руках, орнаменти яких є характерними для різних куточків України, тому писанка символізує єдність всіх регіонів України, надії на світле майбутнє, справедливість та перемогу над злими темними силами.

У вівторок, третього травня учні та вчителі школи приєдналися до  міської  акції «Великодній кошик для воїнів АТО» та передали волонтерами великодні посилки для воїнів.

Великдень