До Новорічних свят готові!

Новорічні свята – чарівні. Напередодні Нового року ми знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікуване дійство для всіх дорослих і дітей.

Новий рік не тільки найбільш радісне свято, він ще і самий ошатний. В цей час змінюється все: вулиці, двори, магазини, дитячі садки і школи. Особливо важливо прикрасити школу, адже ніхто так не чекає Нового року, як школярі: він несе їм не тільки бажані подарунки, але і канікули. Саме тому атмосфера тут повинна бути найказковіша.

Для створення святкової новорічної атмосфери учні нашого НВК протягом останнього тижня прикрашали класи, коридори та фойє закладу. Школярі з нетерпінням чекають дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом і довгоочікуваними канікулами.

До новорічних свят готові!