Довгоочікувана поїздка

12 жовтня, напередодні святкування Дня Козацтва, 6-А клас разом з класним керівником Новак Н.С. відвідали ТЦ “Атмосфера”. День видався цікавим та насиченим. Об 11:45 ми зустрілися на ґанку школи, де дівчата привітали хлопців вітальними листівками, виготовленими власноруч. Щиро подякувавши, діти із задоволенням розмістилися в автобусі. Цілу дорогу хором співали улюблені пісні та не могли наговоритися. Приїхавши до “Атмосфери”, ми направилися до Картінгу. Інструктори оперативно поділили дітей на 3 заїзди і ознайомили з правилами ТБ. Час на картингу промайнув швидко, було дуже цікаво спостерігати та вболівати один за одного. По завершенню заїзду кожен учень отримав роздруківку зі статистикою заїзду. Завершити поїздку вирішили у кінотеатрі. Всі разом подивилися пригодницький фантастичний фільм “Дюна”, хоча діти й зазначили, що фільм “на любителя”, проте позитивних емоцій та гарних вражень залишилося дуже багато. Втомлені, але задоволені повернулися додому.

Довгоочікувана поїздка