Екскурсія 3-В класу до зоопарку «XII МІСЯЦІВ»

Екскурсії – це завжди нагода побачити щось нове та цікаве, можливість для однокласників провести час разом, але не в школі, за уроками.

А тому коли постало питання «Куди відправитися на екскурсію?», а погода за вікном скоріше нагадувала літо, аніж початок жовтня, і прозвучала пропозиція – зоопарк, рішення було прийнято одностайно та з великим захопленням. І наш клас вирішив скористатися нагодою та чудовою погодою, і поїхав у невеличку подорож – до нещодавно відкритого зоопарку «XII місяців» – зоопарку щасливих тварин, як вони люблять називати себе.

Шлях до села Демидів пролетів непомітно, біля входу нас зустріла чарівна жінка-екскурсовод, і почалося… Ми оглядали територію, знайомилися з тваринами, слухали захоплюючі історії про їхні звички та вподобання, ставили запитання – багато запитань! І, врешті решт, годували тварин. Це – візитівка цього зоопарку, адже в багатьох інших подібних місцях завжди можна побачити суворі оголошення – «ТВАРИН НЕ ГОДУВАТИ!» Чесно кажучи, коли годуєш жирафу, яка своїм довгим чорним язиком злизує зерня з твоєї долоні, індекс щастя просто зашкалює…

А тварини в цьому зоопарку, мабуть, таки дійсно щасливі – одне те, що в пари левів народилося п’ятеро левенят, про щось вже говорить.

Що їдять ведмеді, чим зайнятий в своєму прайді цар звірів, звідки пішла легенда про те, що страус ховає голову в пісок – про це та багато іншого нам розповіла екскурсовод. Також ми дізналися і про справді нові для нас речі: що пантери – це не окремий вид дикої кішки, а узагальнююча назва будь-яких диких кішок чорного кольору; що носоріг росте все своє життя; та що зебри таки білі в чорну смужку, а не навпаки;-)

Поїздка була …яскрава! Зоопарк вартий того, щоб його відвідати. З’їздіть самі та переконайтеся!

Зоопарк